Luxusní křišťálové lustry

Po celá staletí byl křišťálový lustr symbolem krásy, elegance a luxusu. Byl a je ceněn pro svou éterickou a dekorativní krásu. Jsme přesvědčeni, že tyto hodnoty ve spojení se stylem art deco dodají křišťálovým lustrům nový rozměr a povýší jejich nádheru v jakémkoli interiéru.

Výroba křišťálových lustrů i dnes staví na využití exkluzivních materiálů, maximální řemeslné dovednosti a zapálení pro věc. K výrobě křišťálových svítidel v naší nabídce se používají komponenty světoznámých značek, jako jsou Asfour a Swarovski. Asfour je největším světovým výrobcem kompletních olověných krystalů. Swarovski je nejznámějším výrobcem krystalů - vděčí za to dokonalé technice laserového řezání a skvělé technice leštění.

Krása svítidel spočívá mj. ve výrobě krystalů: svou roli hraje procentuální podíl oxidu olovnatého, který se ke krystalu přidává. Čím vyšší podíl oxidu olova ve skle je, tím větší je jeho hustota, a tedy škála barev, které se odrážejí. Vysoce kvalitní křišťálové svítidlo je vyrobeno z olověných krystalů (obsah oxidu olova je asi 30 procent), které odrážejí celou škálu barev. Leštěná nerezová ocel na italském rámu už jen podtrhne blýskavý efekt. Asfour Crystal a Swarovski Crystal můžeme zařadit mezi špičku ve výrobě krystalů, ale jsou zde i pěkné kvalitní skleněné krystaly, tzv krystalin.
Nabízejí se nepřeberné možnosti: stylů, tvarů a velikostí. Existuje mnoho různých krystalových kapek a přívěsků - každý z nich v různých velikostech, a tak s jiným lomem světla.

Kombinování krystalů ve spojení s barevnou LED osvětlovací technikou vytváří zvláštní, nádherné světlo. Vypadá to velmi moderně, a přitom si lustry zachovávají půvab a eleganci klasiky. Spojení tradice a modernosti vtisklo křišťálovým svítidlům dechberoucí, nadčasovou eleganci.