Brinkhaus - Luxusní péřové přikrývky a polštáře

HISTORIE

kvalitní postele

Jméno Brinkhaus je synonymem odbornosti a kvality exkluzivního ložního prádla od roku 1847. Ve všech oblastech se snaží splňovat ty nejvyšší standardy: týká se to jak designu, tak pohodí. Vyvíjí, vyrábí a nabízí prémiové ložní prádlo s tradicí, inovací. vždy s úročením letitých zkušeností. Výrobce Brinkhaus vše dělá vždy s respektem k životnímu prostředí. Pečlivě vybrané prachové peří, nejlepší přírodní žíně nebo antialergenní textilní vlákna poskytují snovou kvalitu pro váš domov, ať již jde o plštáře nebo povlaky.
Exkluzivní ložní prádlo Brinkhaus přináší komfort do vašich ložnic. Ať už se rozhodnete pro prachové peří, přírodní žíně nebo plnění vlákny, Brinkhaus má materiály, které budou vyhovovat vašim potřebám a preferencím. Právě z toho důvodu, abyste si mohli užít zdravý a osvěžující spánek!


PEŘÍ

Perfektní náplň povlaku, je používán přes staletí. Tento malý zázrak přírody, který má nespočet vzduchových kapes mezi jednotlivými chloupky, poskytuje vynikající tepelnou izolaci. Absorbuje vlhkost a okamžitě ji transportuje ven do okolního vzduchu. Tělo tak zůstává v suchu a v teple.

HEDVÁBÍ

Nejcennější materiál, který byl vždy obklopen speciální aurou. Přírodní hedvábí známé rovněž jako hedváný tussah pochází z Číny a získává se z kokonu dubového bource morušového. Přírodní hedvábí chladí, takže je velmi příjemné na dotek. Kvůli své nízké plnicí hmotnosti je obzvláště vhodné pro použití v letních povlacích.

BAVLNA

Jedna z nejstarších zemědělských plodin, která je rovněž ideální výplňový materiál pro deky. Vyniká díky své vynikající schopnosti absorbovat vlhkost. Nicméně bavlna neukládá tuto vlhkost, ale rychle ji uvolňuje do okolního vzduchu. Výsledkem je příjemné a suché prostředí pro spaní. Bonusem je její velmi snadná údržba - lze ji prát až na 95 ° C - a je vhodná pro osoby trpící alergií na roztoče.

OVČÍ VLNA

Čistá nová ovčí vlna je jedním z nejstarších materiálů používaných člověkem. Může absorbovat vlhkosti až 30 procent své vlastní hmotnosti, aniž by se pocítila vlhkost, která se rychle uvolní do okolního vzduchu. Tak lze získat velmi příjemné a útulné místo ke spaní v každém ročním období .

Galerie
Taštičkové matrace Hypnos
Taštičkové matrace Hypnos
Taštičkové matrace Hypnos
Taštičkové matrace Hypnos
Taštičkové matrace Hypnos
Taštičkové matrace Hypnos

Video

kvalitní postele